Izvor: Radio 021, 12.Jan.2015, 16:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U planu vanredna sednica skupštine
Vlada Srbije zatražila je od Maje Gojković, kako to predviđa Zakon o Narodnoj skupštini za period vanrednog zasedanja, da zakaže sednicu parlamenta.
Biće to prva sednica skupštine u vanrednom zasedanju.
Rednovno zasedanje završeno je u svečanoj atmosferi 29. decembra, uz intoniranje državne himne "Bože pravde" i Gardu Vojske Srbije, a poslanici su tog dana prethodno usvojili pet zakona.
Od početka saziva održana je 31 sednica, od toga jedna konstitutivna, 16 u redovnom zasedanju, osam u vanrednom i šest posebnih sednica.
Skupština je zasedala 92 dana.
Pogledaj vesti o: Vojska Srbije
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














