Izvor: RuskaRec.ru, 21.Jul.2017, 21:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Putin rekao koja mu je omiljena muzika

Na susretu sa decom u Sočiju predsednik Rusije Vladimir Putin je rekao da sa zadovoljstvom sluša popularnu klasičnu muziku poznatih ruskih i stranioh kompozitora. 
On je to odgovorio na pitanje o tome kakva muzika mu se sviđa.
„Ja sam uvek sa zadovoljstvom slušao i danas slušam takozvanu popularnu klasičnu muziku. To su Bah, i Betoven, i Mocart, naravno. Možda pre svega Mocart, za mene, u svakom slučaju. Od naših kompozitora slušam Rahmanjinova. Šubert, List. >> Pročitaj celu vest na sajtu RuskaRec.ru << Serenada je izuzetna, veoma volim tu melodiju: Šubert u obradi Lista”, rekao je Putin, prenosi „Vzglяd”.  
Putin je ranije rekao da svoj posao organizuje na takav način da mu ostaje i vremena za „stvaralački razvoj, za slušanje muzike, bavljenje sportom, za razgovor sa prijateljima”.
Pogledaj vesti o: Vladimir Putin

Nastavak na RuskaRec.ru...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RuskaRec.ru. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RuskaRec.ru. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.