Izvor: Blic, 19.Nov.2014, 13:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Putin: Rusija je spremna na saradnju sa SAD
Rusija je spremna da sarađuje sa SAD na principima nemešanja u unutrašnje stvari i jednakih prava, izjavio je danas ruski predsednik Vladimir Putin.
"Spremni smo za praktičnu saradnju sa američkim partnerima u raznim pravcima, na principima poštovanja obostranih interesa, jednakih prava i nemešanja u unutrašnje stvari", rekao je Putin.
On je na svečanosti u Kremlju primio akreditivna pisma Džona Tefta, novog američkog ambasadora u Rusiji, javila je novinska agencija Tas s.
Pogledaj vesti o: Vladimir Putin
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











