I Kremlj i Tramp demantuju navode o susretu

Izvor: RTS, 15.Jan.2017, 18:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I Kremlj i Tramp demantuju navode o susretu

Portparol Kremlja Dmitrij Peskov demantovao je navode medija da se vode razgovori o mogućem susretu predsednika Rusije Vladimira Putina i novoizabranog predsednika SAD Donalda Trampa. Trampov portparol navode o susretu ocenio kao "potpunu laž".
U ovom trenutku se ne vode razgovori o mogućem susretu predsednika Rusije Vladimira Putina i novoizabranog predsednika SAD Donalda Trampa, izjavio >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << je Peskov.

Peskov je na taj način demantovao pisanje Sandej tajmsa, koji je objavio da Tramp namerava da se sastane sa Putinom u Rejkjaviku ubrzo posle preuzimanje funkcije 20. januara.
Tu informaciju je demantovala i ambasada Rusije u Londonu, koja je u saopštenju navela da je "vest o sastanku Putina i Trampa u Rejkjaviku glupost", preneo je Sputnjik.
U međuvremenu i Tramp je demantovao navode britanskog lista.
Trampov portparol Hop Hiks negirao je navode o mogućem susretu dvojice predsednika na Islandu rekavši za AFP da je reč o "potpunoj laži".
 
 

Nastavak na RTS...



Povezane vesti

I Kremlj i Tramp demantuju navode o susretu

Izvor: OkRadio.rs, 15.Jan.2017

Portparol Kremlja Dmitrij Peskov demantovao je navode medija da se vode o mogućem susretu predsednika Rusije Vladimira Putina i novoizabranog predsednika SAD Donalda Trampa. Trampov portparol navode o susretu ocenio kao "potpunu laž". U ovom trenutku se ne vode razgovori o mogućem susretu predsednika...

Nastavak na OkRadio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.