RG: Nova šansa za Troickog, Đoković čeka do petka

Izvor: Sportal.rs, 31.Maj.2011, 08:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

RG: Nova šansa za Troickog, Đoković čeka do petka

Viktor Troicki je u ponedeljak igrao od sjaja do očaja protiv favorizovanog Britanca Endija Marija u osmini finala Rolan Garosa.

Nastavak na Sportal.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Troicki i Marej danas igraju peti set

Izvor: Vesti-online.com, 31.Maj.2011

Srpski teniser Viktor Troicki odigrao je 2:2 protiv Britanca Endija Marija u osmini finala Rolan Garosa, pre nego što je meč prekinut zbog mraka.

Nastavak na Vesti-online.com...

Troicki protiv Mareja izgubio dobijeno

Izvor: SrbijaNet.rs, 31.Maj.2011

Srpski teniser Viktor Troicki nije uspeo da se plasira u četvrtfinale Otvorenog prvenstva Francuske, pošto je danas u osmini finala izgubio od Britanca Endija Mareja sa 4:6, 4:6, 6:3, 6:2, 7:5. U nastavku meča, koji je juče zbog mraka prekinut kod

Nastavak na SrbijaNet.rs...

Troicki: Najteži poraz u karijeri

Izvor: S media, 31.Maj.2011

Srpski teniser, Viktor Troicki, izjavio je da mu je veoma teško posle poraza od Endija Mareja u osmini finala Rolan Garosa.

Nastavak na S media...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.