DK: Troicki i Berdih otvaraju četvrtfinale

Izvor: Vesti-online.com, 05.Apr.2012, 15:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DK: Troicki i Berdih otvaraju četvrtfinale

Žrebom u Pragu odlučeno je da u petak od 15 časova Viktor Troicki i Tomaš Berdih otvore četvrtfinalni duel Dejvis kupa između Srbije i Češke, dok će se u drugom duelu sastati Janko Tipsarević i Radek Štepanek.

Za subotu takođe od 15 sati predviđen je duel parova u kojem će Nenad Zimonjić i Ilija Bozoljac odmeriti snage sa Františekom Čermakom i Lukasom Rosolom.

U nedelju, preostala >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << dva sing meča treba da odigraju Janko Tipsarević i Tomaš Berdih oid 13 časova, odnosno Viktor Troicki i Radek Štešanek nakon toga.

Plasman u polufinale obezbediće reprezentacija koja prva dođe do tri pobede.

Pobednik će u polufinalu igrati protiv boljeg iz duela selekcija Hrvatske i Argentine.
Pogledaj vesti o: Dejvis kup

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.