Žrtva iz kontejnera poslednji selfi snimila u Šidu? VIDEO

Izvor: B92, 27.Okt.2020, 00:53

Žrtva iz kontejnera poslednji selfi snimila u Šidu? VIDEO

Jedan od sedam mladića, čija su tela pronađena u kontejneru koji je iz Srbije stigao u Paragvaj, navodno je svoj poslednji selfi snimio u Šidu.

Društvenim mrežama kruže fotografije mladića čija su beživotna tela pronađena u kontejneru punom mineralnog đubriva, koji je do Južne Amerike putovao skoro 3 meseca.

Kontejner je napustio Srbiju 21. jula i stigao je ranije prošle nedelje, preko Argentine, u rečnu luku u predgrađu Paragvaja.

Prvi rezultati >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << istrage pokazuju da su jedan po jedan počeli da umiru od gušenja, a paragvajska policija smatra da je jedan mladić pokušao da preživi hraneći se ostacima saputnika. Istraga je otkrila da je jedan od mladića iz Egipta, troje je iz Maroka, dok i dalje nije poznat identitet preostalih.

Ono što privlači posebnu pažnju je da su njihove identifikacione kartice izdate u Tranzitno-prihvatnom centru u Adaševcima kod Šida.

Opširnije u video-prilogu.

Nastavak na B92...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.