Žena ranila dva policajca u Tuzli

Izvor: Vesti-online.com, 26.Apr.2012, 12:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Žena ranila dva policajca u Tuzli

Dva policajca ranjena su rano jutros u tuzlanskom naselju Brđani, pošto je na njih pucala jedna žena, koja je od ranije bila poznata policiji, javili su sarajevski mediji.

Policajci su završili u Univerzitetskom kliničkom centru. Zbog zadobijenih povreda na UKC je smeštena i žena koja je pucala.

Na policiju je, navode mediji, pucala Margareta Hadžić, tašta Merseda Hadžića, poznatijeg kao Mirso Švicarac, koji je takođe poznat policiji. Mediji navode da se >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << jutrošnji pretres Margaterine kuće dovodi u vezu sa njenim zetom Mersedom. On je nedavno osuđen na dve i po godine zatvora zbog pokušaja ubistva u Sarajevu, nakon čega je prebegao u Hrvatsku, odakle je deportovan u BiH.

Policija je blokiranla tuzlansko naselje, a obavlja se uviđaj, nakon kojeg će policija izneti više informacija.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.