Zbog đačkog raspusta Beograđane prevozi manji broj vozila GSP- a

Izvor: Blic, 03.Jan.2013, 08:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zbog đačkog raspusta Beograđane prevozi manji broj vozila GSP- a

Na beogradskim ulicama jutros saobraća 1.215 vozila javnog gradskog prevoza i njihov broj je smanjen zbog đačkog raspusta, kažu u Gradskom saobraćajnom preduzeću.

- Broj vozila je redukovan zbog toga što su deca trenutno na raspustu i zato što su pojedine firme spojile dane praznika - rekao je dežurni dispečer Zoran Stanojković.

Beograđane prevoze 124 tramvaja, 83 trolejbusa i 1.008 autobusa, a saobraćaj se za sada obavlja bez zastoja, istakao je Stanojković.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />
Broj vozila javnog gradskog prevoza je smanjen u odnosu na poslednji dan stare godine kada je na beogradskim ulicama saobraćalo 1.326 vozila.

- Saobraćaj u Beogradu se za sada obavlja nesmetano, a saobraćajne gužve se ne očekuju ni tokom dana - potvrdio je dežurni dispečer udruženja "Žuti taksi" Mileta Lukić.

Sa Beogradske autobuske stanice planirano je 630 polazaka, a predviđeni su vanredni polasci za Zlatibor, Novu Varoš i Firencu. "Lasta" je planirala da 592 vozila ostvare 6.241 polazak, kažu u dispečerskim službama tih preduzeća.

Povezane vesti: Normalizovan saobraćaj u gradu Saobraćaj pojačan na Pančevačkom mostu i kod Beogradskog sajma Saobraćaj pojačan na Pančevcu, Autokomandi i Dušanovcu Saobraćajna gužva u Bulevaru vojvode Mišića i na Pančevcu Saobraćaj u gradu obavlja se bez gužvi

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Na ulicama manje autobusa zbog raspusta

Izvor: Kurir, 03.Jan.2013

BEOGRAD - Na beogradskim ulicama jutros saobraća 1.215 vozila javnog gradskog prevoza i njihov broj je smanjen zbog đačkog raspusta, rečeno je u Gradskom saobraćajnom preduzeću...Broj vozila je redukovan zbog toga što su deca trenutno na raspustu i zato što su pojedine firme "spojile dane" praznika,...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.