Zbog Mik Džegera odložena turneja Rolingstonsa

Izvor: Vesti-online.com, 30.Mar.2019, 21:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zbog Mik Džegera odložena turneja Rolingstonsa

Čuvena rok grupa Rolingstons odložiće početak najnovije turneje da bi frontmen Mik Džeger mogao da dobije medicinski tretman.

Bend je objavio da su Džegeru doktori rekli da "ne može da ide na turneju u ovom trenutku", prenosi AP.

Nije bilo više detalja o Džegerovom zdravstvenom stanju.

Očekuje se da će Stonsi "No Filter" turneju započeti 20. aprila u Majamiju.

Džeger je u izjavi naveo da mu je žao što mora da razočara fanove, ali >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << da se raduje što će se vratiti na binu čim bude mogao.

Promoteri putovanja "AEG Prezents" i "Koncerts Vest" savetuju one koji su kupili karte da ih zadrže jer će važiti za nove datume koncerata.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.