Zarade predsednika opština na bilbordu

Izvor: Radio 021, 11.Nov.2014, 17:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zarade predsednika opština na bilbordu

Portal Moj Bečej postavio je bilbord na kojem su navedene neto zarade predsednika opština Novi Bečej, Kanjiža, Temerin, Žabalj, Srbobran i Bečej.

Kako se navodi na bilbordu, reč je o prosečnim neto zaradama na mesečnom nivou s naknadama i ostalim primanjima iz budžeta opština u 2013. godini.

Kako se navodi, reč je o informacijama koje je Bečejsko udruženje mladih dobilo na osnovu Zakona o slobodnom pristupu informacijama od javnog značaja, u okviru projekta >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << "Nadzor javnih finansija".

Najvišu neto zaradu imao je predsednik opštine Novi Bečej Saša Šućurović, više od 153.000 dinara, sledi bivši predsednik opštine Kanjiža Mihalj Njilaš sa oko 133.000 dinara, pa potom predsednik opštine Temerin Vladimir Capik sa više od 124.000 dinara.

Predsednik opštine Žabalj Čedomir Božić zaradio je više od 101.000 dinara, predsednik opštine Srbobran Zoran Mladenović oko 91.000 dinara i predsednik opštine Bečej Vuk Radojević oko 86.000 dinara.

Nastavak na Radio 021...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.