Izvor: Vesti-online.com, 29.Nov.2013, 23:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zaplenjeno sedam tona marihuane
Belgijska policija i carinska služba nedavno su zaplenile sedam tona marihuane skrivene u kontejneru sa kokosom.
Foto: Ilustracija
Belgijska policija otkrila je drogu 21. novembra u Meninu, u Flandriji, u kontejneru koji je stigao iz Afrike.
"Droga je bila upakovana u manje pakete, a njena vrednost na crnom tržištu procenjuje se na 14 miliona evra", preciziralo je Ministarstvo unutrašnjih poslova.
Pošto je otkrivena >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << ova pošiljka droge, policija je pretresla drugi kontejner u Antverpenu, drugoj po veličini luci u Evropi. Pronađeno je više tona droge, ali još nije utvrđena količina.
"Ovo je jedna od rekordnih plenidbi koju je obavila belgijska carinska služba u saradnji sa policijom", navodi se u saopštenju.
Nastavak na Vesti-online.com...












