Izvor: Nezavisne Novine, 30.Jan.2017, 14:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zaboravio da preuzme pokojnika, jer je bio pijan?

Skandal koji se dogodio prije dva dana u Ostružnici kada je Slobodan Š. zaboravio da iz mrtvačnice preuzme tijelo svog prijatelja Nenada Lazarevića (59) i preveze ga na lokalno groblje, još potresa žitelje ovog kraja.

Nenadov komšija Ž. V. tvrdi za "Novosti" da je Slobodan vjerovatno bio pijan i da zbog toga nije preuzeo tijelo pokojnika, a ubrzo nakon nemilog događaja je i priveden. U svakom slučaju, kako dodaje Ž. V, nikakva kazna neće izbrisati stres koji su doživeli >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << Lazarevićevi najbliži.

- Ljudi su došli da pale svijeće, a od Slobodana ni traga - priča sagovornik koji drži cvjećaru kod kapele na Ostružničkom groblju. - Kako sam čuo, tog Slobodana je Nenadova sestra angažovala da pripremi sve za sahranu, da nađe popa i papirološki sve završi.

Prema riječima Ž. V, ožalošćena porodica i prijatelji su na dan zakazane sahrane dugo čekali Slobodana, a onda se pojavio u vidno alkoholisanom stanju bez pokojnika.

- Valjda je bio toliko pijan da je zaboravio da podigne tijelo. Svi su bili zaprepašćeni. On je onda samo otišao. Potom je došla i policija. Uzeli su izjave od prisutnih, a Slobodana su, kako sam načuo, zaustavili kod Sajma i priveli.

Reporteri "Novosti" u nedelju su zatekli praznu kuću u Grobljanskoj ulici u kojoj je Nenad živio sam.

SAHRANA

Kako tvrdi ovaj žitelj Ostružnice, u njegovom mjestu se nikada ništa slično nije desilo i zbog cijele situacije ne zna se kada će Nenad biti sahranjen da konačno počiva u miru.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.