Izvor: Nezavisne Novine, 03.Maj.2024, 19:42
Za zarobljenim rudarom tragaće i tokom noći
TUZLA - U Rudniku Mramor kod Tuzle već satima traje akcija spašavanja rudara koji je ostao zarobljen pod velikim količinama zemlje koja se rano jutros obrušila u jamsku prostoriju u kojoj se nalazio, a potraga će biti nastavljena i tokom noći.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
"Nesreća je na 170 metara ispod zemlje" Akcija spasavanja rudara u Tuzli će biti nastavljena i tokom noći
Izvor: Blic, 03.Maj.2024
U Rudniku Mramor kod Tuzle već satima traje akcija spašavanja rudara koji je ostao zarobljen pod velikim količinama zemlje koja se rano jutros obrušila u jamsku prostoriju u kojoj se nalazio.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










