Za sledeću sezonu - muška odela od džinsa

Izvor: Mondo, 15.Avg.2014, 14:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Za sledeću sezonu - muška odela od džinsa

U kolekciji za sezonu proleće 2015, čuvenog dizajnera Ralfa Lorena nalaze se, između ostalog, i muška odela od džinsa.

Foto: Guliver/Getty Images/Thinkstock

Ralf Loren je nedavno predstavio kolekciju za proleće 2015. godine, a među odevnim komadima za muškarce našla su se i dva odela od džinsa.

Jedna od odevnih kombinacija koje je Loren predstavio su klasične farmerke, od ispranog džinsa i jakna neobaveznog kroja.

Iako je džins uglavnom >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << rezervisan za ležerne odevne varijante, sledeće sezone moći će da ga nose i oni koji žele da se obuku u poslovnom stilu.

Naime, Ralf Loren je prikazao klasično skrojeno odelo – dakle, pantalone na ivicu, prsluk i sako, napravljene od tamnog džinsa.

Dizajner za ova odela kaže da su namenjena namenjena "najpre muškarcima koji imaju sofisticiran ukus, a žele da se oblače šik i ležerno".

Odevenost u džins od glave do pete do sada se uglavnom smatralo modnim promašajem, kao i nošenje čarapa ispod sandala, ali izgleda da se stvari menjaju u modnom svetu.

Bez obzira na to, "trendseterke" poput Mirande Ker, Kim Kardašijan ili Eve Mendez smo imali prilike da vidimo obučene u džins od glave do pete, ali ovaj trend nije bio zastupljen kada je reč o modi za muškarce.

Najnovije i najzanimljivije vesti iz sveta zabave, kulture, muzike, filma, lifestyle, putovanja i seksualnosti pratite na našoj Facebook stranici - MONDO Zabava, kao i na Twitteru @Mondo_zabava.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.