Izvor: Nezavisne Novine, 10.Mar.2017, 21:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Za razgovor sa Putinom, Tramp će tražiti savjet od Merkelove?

VAŠINGTON - Američki predsjednik Donald Tramp zatražiće od njemačkog kancelara Angele Merkel savjet o načinu kako da razgovara sa ruskim predsjednikom Vladimirom Putinom, izjavili su danas američki zvaničnici.

Merkelova stiže u posjetu Bijeloj kući u utorak, 14. marta, radi razgovora sa Trampom.

Višerangirani >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << zvaničnici iz Trampove administracije naveli su da se očekuje da će lideri razgovarati o potrošnji za odbranu u NATO, sukobu u Ukrajini, sirijskim izbjeglicama, EU i drugim temama.

"Očekujem da će imati veoma pozitivan i srdačan sastanak", rekao je jedan od zvaničnika koji nije želio da bude imenovan.

Drugi zvaničnik je istakao da je Tramp zainteresovan da čuje mišljenje kancelara o njenim iskustvima sa Putinom.
Pogledaj vesti o: Donald Tramp,   Angela Merkel

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.