Vukadinović u Skupštini kao Alisa u zemlji čuda

Izvor: B92, 20.Okt.2016, 14:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vukadinović u Skupštini kao Alisa u zemlji čuda

Beograd -- Poslanik DSS Đorđe Vukadinović rekao je novinarima u parlamentu da se oseća kao "Alisa u zemlji čuda" - satima se raspravlja o nečemu o čemu su svi saglasni.

"Ovo je jedan od tih dana u skupštini kada se čovek pita da li nešto nije u redu sa njim ili sa svima ostalima", rekao je Vukadinović, a zatim obrazložio:

"Već nekoliko sati se vodi žučna rasprava o nečemu o čemu se zapravo svi slažemo. Opšti stav je da se izađe u susret studentima >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i postdiplomcima, samo se raspravlja čiji će amandman biti prihvaćen".

Vukadonović kaže da razume razlike i potrebu da se afirmiše politika, a da se o konkretnim stvarima, o kojima se danas raspravlja u skupštini, slažu svi u sali.

U Skupštini Srbije u toku je rasprava u pojedinostima na predložene izmene Zakona o visokom obrazovanju kojima će takozvanim starim studentima produžava rok za završetak školovanja, a usvojen je amandman koji će to omogućiti i studentima magistarstkih i doktorskih studija.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Vukadinović u parlamentu: Osećam se kao Alisa u zemlji čuda

Izvor: Blic, 20.Okt.2016

Poslanik Đorđe Vukadinović rekao je danas novinarima u parlamentu da se oseća kao "Alisa u zemlji čuda", jer se satima raspravlja o nečemu o čemu se svi slažu - da se izađe u susret studentima...- Ovo je jedan od tih dana u skupštini kada se čovek pita da li nešto nije u redu sa njim ili...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.