Izvor: Mondo, 13.Nov.2014, 12:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vučićev stilista najbolji od svih
Beogradska nedelja mode je završena, a ovo su pobednici.
Foto: Promo
Igor Todorović, modni dizajner i stilista mnogih političara u Srbiji, dobio je nagradu za najbolju kolekciju prikazanu na nedavno zavrešnoj 36. Beogradskoj nedelji mode.
Vodič za najbolju kupovinu
Modni studio Click i Turistička organizacija Beograda su predstavili Šopoin vodič kroz Beograd, džepno dvojezično izdanje (srpski i engleski jezik) turističkog vodiča >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << sa informacijama o najatraktivnijim lokacijama za šoping u srpskoj prestonici.
Nagradu za ličnost od stila, dobila je modna blogerka Branislava Antović.
Najbolju reviju prikazao je "Fashion Company", a najbolja manekenka je Anđela Ilić. Njen kolega, Nemanja Grubišić proglašen je najboljim muškim modelom.
Nagradu za poseban doprinos razvoju modnog stvaralaštva dobio je Igor Todorović, a od mladih dizajnera nagrađena je SonjaJocić.
Organizatori su najavili da će se naredna, 37. po redu Beogradska nedelja mode održati u periodu od 27. marta do 2. aprila 2015. godine!








