Vučić za Božić na Kosovu i Metohiju

Izvor: Blic, 24.Dec.2013, 11:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vučić za Božić na Kosovu i Metohiju

Prvi potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić namerava da Božić provede sa Srbima na Kosovu i Metohiji, a da li će prisustvovati liturgiji u Dečanima ili Gračanici još nije odlučeno, pišu današnje Večernje Novosti.

Kako navodi list, posle posete prvog potpredsednika vlade Kosovu i Metohiji, članovi radnih grupa Beograda i Prištine trebalo bi 9. januara u Briselu da razrade postignute dogovore u oblasti telekomunikacija i energetike.

Najčitanije SADA:
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Vučić za Božić na Kosovu i Metohiju

Izvor: Nezavisne Novine, 24.Dec.2013

Prvi potpredsjednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić namjerava da Božić provede sa Srbima na Kosovu i Metohiji, a da li će prisustvovati liturgiji u Dečanima ili Gračanici još nije odlučeno, pišu današnje Večernje Novosti.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.