Vučić: Oko 28 miliona evra isplaćeno poplavljenima!

Izvor: Kurir, 25.Sep.2014, 13:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vučić: Oko 28 miliona evra isplaćeno poplavljenima!

Vučić je rekao da je u pitanju ogroman novac, da je uplaćen ljudima koji su pretrpeli nesreću i dodao da ne misli da je to rešilo sve probleme, ali da je to ono što je država mogla da učini

BEOGRAD - Premijer Aleksandar Vučić izjavio je danas da je oko 28 miliona evra uplaćeno ljudima koji su pretrpeli štete u poplavama koje su proletos zadesile Srbiju.

Vučić je na konferenciji za novinare rekao da je u pitanju ogroman novac, da je uplaćen ljudima koji >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << su pretrpeli nesreću i dodao da ne misli da je to rešilo sve probleme, ali da je to ono što je država mogla da učini.

Kako je naveo, najviše kuća treba da bude sagrađeno u Kupnju, a zatim i u Valjevu, Svilajncu... reč je o 215 pravosnažnih rešenja sa imenom i prezimenom, pri čemu će u Krupnju i Valjevu gradnja početi već sutra, a sledeće nedelje i u drugim mestima i sve će, kako je rekao, biti urađeno u najkraćem roku.

Premijer je, kaže, zadovoljan što je sve urađeno transparentno, bez trunke korupcije, otvoreno, neskriveno i dodao da će obići istok Srbije koji je stradao u septembarskim poplavama i dodao da će država i tamo pomoći koliko god to bude moguće.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.