Vrijeme za plitku obradu zemljišta

Izvor: Nezavisne Novine, 09.Feb.2015, 16:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vrijeme za plitku obradu zemljišta

BIJELJINA - Vremenski uslovi u Republici Srpskoj u drugoj polovini sedmice, prema agrometeorološkoj prognozi, djelimično će odgovarati za izvođenje aktuelnih poljoprivrednih radova na otvorenom.

Stručnjaci podsjećaju da u narednom periodu treba napraviti plitku obradu zemljišta, tamo gdje je to moguće.

U prvom dijelu sedmice očekuje se oblačno vrijeme sa slabim snijegom povremeno,  dok se u drugoj polovini sedmice očekuje promjenljivo oblačno i sunčano vrijeme.

Očekivana jutarnja temperatura vazduha biće od minus 10 do minus 18 stepeni u višim predjelima, a maksimalna dnevna biće od tri do 10 stepeni Celzijusovih.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.