Vrbas: Đuskajmo za Enu 7. novembra

Izvor: Radio 021, 02.Nov.2015, 13:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vrbas: "Đuskajmo za Enu" 7. novembra

U Vrbasu će 7. novembra, u klubu "Proces" i pabu "Belfast", biti organozovane humanitarne žurke "Đuskajmo za Enu".

Dvadesetšestogodišnja Ena Nanovski boluje od raka, pa su joj neophodna sredstva za lečenje, kao i terapije u inostranstvu koje su izuzetno skupe.

Svi ljudi dobre volje mogu da pomognu ovoj devojci, takođe će imati priliku i da uživaju u klubu "Proces" uz muziku koju će puštati Stole Popović i Marko Vidović, a žurka počinje u 21 čas. Istog >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << dana od 22 časa, održaće se svirka u pabu "Belfast" gde će nastupiti bendovi "Zehn für Zehn" i "Blow".

Ulaz na ove dve žurke će biti dobrovoljni prilog. Takođe, svoje priloge možete uplatiti i na Enin dinarski žiro račun Erste banke: 340-32253427-59 i na devizni: 340-76479090-58 IBAN : RS35340000003225342759.

Đuskajmo za Enu!

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.