Izvor: RTS, 21.Sep.2010, 18:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vratio vlasniku 8.000 evra
Policajac Dragan Nikolić vratio je vlasniku 8.000 evra, koje je našao na bankomatu u centru grada. Novac pripada ruskom državljaninu.
Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije saopštilo je da je policajac Dragan Nikolić pronašao na bankomatu 8.000 evra i vratio ih vlasniku, ruskom državljaninu koji je novac prethodno izgubio.
Nikolić je svesku sa papirima na ruskom jeziku i kovertu sa novcem pronašao na bankomatu u hotelu "Park" dok je obezbeđivao učesnike >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Svetskog prvenstva u kik boksu.
"Uzeo sam svesku i video da se nalazi koverta i raznorazni papiri i otvorio kovertu i video novac, zaoprepastio se. Onda sam prijavio recepciji da li je neko prijavio nestanak novca", rekao je za RTS Nikolić, inače službenik policijske stanice Vračar.
Pošto je Nikolić prijavio slučaj recepciji hotela, nađene stvari predate su policijskoj stanici Vračar.
Ispostavilo se da izgubljen novac pripada članu ekipe Ruske Federacije kojim je trebalo platiti učešće u takmičenju.
"Otišao je u Arenu da plati učešće, kad je video da nema novca, vratio se nazad u hotel, prijavio se na recepciju i onda su ga obavestili da je novac pronađen", rekao je Nikolić.












