Izvor: Nezavisne Novine, 01.Feb.2017, 10:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vozio kabriolet na minus 6 stepeni

Mladića koji je vozio automobil pod uticajem narkotika policija je uhapsila u Austriji pošto joj je pažnju privukao "sitan" detalj: on je, naime, vozio kabriolet na - 6 stepeni.

"Dvadesetčetverogodišnjak koji nije osjećao hladnoću rekao je da je tako vozio četrdesetak kilometara od grada Linca do Velza, na sjeveru zemlje", saopštla je danas policija.

Vozač koji je bio pozitivan na drogu, nije imao dozvolu jer mu je "davno oduzeta zbog krivična djela povezanih s drogom", prenosi Hina.

Austriju je, kao i veliki dio centralne Evrope, tokom januara zahvatio talas hladnoće s prosječnim temperaturama od -10 do -2 stepeni.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.