Virtuelno putovanje na Taru u Vuku

Izvor: Blic, 06.Jul.2012, 12:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Virtuelno putovanje na Taru u "Vuku"

Opština Zvezdara i Volonterski servis Zvezdare organizuju virtuelno putovanje na Taru u ponedeljak, 9. jula, od 19 do 20 sati u foajeu Ustanove kulture "Vuk Karadžić".

Na besplatno virtualno putovanje na Taru posetioce će kroz slike, video zapise i reč voditi novinarka i volonterka Slavica Berić.

U ovom zanimljivom događaju mogu da učestvuju svi građani Zvezdare koji vole da putuju, a nemaju mogućnosti za to. Besplatan ulaz za ovo prvo virtuelno putovanje obezbediće >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << prvih 50 koji se budu prijavili u ponedeljak od 9 do 12 sati na brojeve telefona 2864-426 ili 3405-722.

Ako interesovanje bude veliko, virtuelno putovanje će biti ponovljeno u nekom novom terminu, a po potrebi 'e se ovakvi događaji organizovati tokom cele godine.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.