Viktorija Bekam kopilotirala avionom

Izvor: Blic, 16.Jun.2012, 14:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Viktorija Bekam kopilotirala avionom

Dizajnerka Viktorija Bekam letela je iz za Kanadu, pa je odlučila da proba kakav je osećaj sedeti u pilotskoj kabini.

Viktorija je odlučila da fotogafiju iz pilotske kabine podeli sa pratiocima na Tviteru, i ispod nje je napisala poruku: "Punim gasom napred".

Žena proslavljenog fudbalera često putuje, pa je nedavno nakon leta u Peking objavila fotografiju na kojoj imitira stjuardesu. Sada je odlučila da "napreduje" pa se našla u ulozi kopilota.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.