Viki Miljković ima recept za dizanje!

Izvor: Kurir, 28.Sep.2012, 07:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Viki Miljković ima recept za dizanje!

Pevačica angažovala čoveka koji će na njenim nastupima animirati masu

Uvodi novu praksu.

Viki Miljković sprema pravi urnebes za ovu jesen! Pevačica je prvo malo ustalasala svoj muzički pravac kad je snimila letnji hit „Rumba“, a sada uvodi inovacije i u svoje nastupe.

Ona uskoro kreće na turneju s bendom, di-džejem, ali i em-sijem, koji će služiti za to da podiže masu uz svaku pesmu! Viki je prva kod nas koja po receptu >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << svetskih klupskih bendova uvodi ovu praksu „dizanja“.

- Mislim da je to pun pogodak! Večeras ćemo obradovati Novosađane u lokalu „Dva galeba“, a u subotu smo u Nišu, u klubu „Studio“ -  poručila je Viki.

(M. K. V.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.