Veza mladih iz Srbije sa Evropom

Izvor: Radio Slobodna Evropa, 29.Jul.2010, 10:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Veza mladih iz Srbije sa Evropom

U Bačkoj Topoli u toku je Četvrti kamp tolerancije, koji je i ove godine okupio mlade iz Nemačke, Austrije, Slovačke, Mađarske, Rumunije, Bugarske, Ukrajine, Hrvatske, BiH. Cilj kampa je negovanje tolerancije

Nastavak na Radio Slobodna Evropa...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Veza mladih iz Srbije sa Evropom

Izvor: Šumadija Press, 29.Jul.2010

U Bačkoj Topoli u toku je Četvrti kamp tolerancije, koji je i ove godine okupio mlade iz gotovo svih podunavskih zemalja - Nemačke, Austrije, Slovačke, Mađarske, Rumunije, Bugarske, Ukrajine, Hrvatske, Bosne i Hercegovine i naravno Srbije.

Nastavak na Šumadija Press...

Tolerancija sa Dunava

Izvor: Deutsche Welle, 30.Jul.2010, 09:50

Četvrti Kamp tolerancije mladih iz podunavskih regija, na kojem je učestvovalo oko 200 mladih iz Nemačke, Austrije, Slovačke, Mađarske, Rumunije, Bugarske, Ukrajine, Hrvatske, BiH Srbije, završava se u Bačkoj Topoli.

Nastavak na Deutsche Welle...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Slobodna Evropa. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Slobodna Evropa. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.