Veliki uspjeh fudbalera Petnjice

Izvor: SandzakPress.net, 10.Maj.2021, 15:13

Danas su na stadionu u Gusarama fudbaleri Petnjice savladali ekipu FK Borca iz Bijelog Polja rezultatom 3:0. FK Petnjica je pobjedom osvojila prvo mjesto u Sjevernoj regiji i izborila plasman u baraž za Drugu ligu. Strijelac prvog gola za FK Petnjicu u 21. minuti iz jedanaesterca bio je Dino Adrović poslije oprezne igre petnjičana. Drugo poluvrijeme u potpunosti je pripalo fudbalerima Petnjice i dobru igru krunisao je Sava Pešić u 78. minutu. Dok je treći postigao Simo Goranović  u 83. minutu. Termini >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << baraža za Drugu ligu u kojem će nastupiti prvak Srednje, Južne i Sjeverne regije će naknadno biti poznati.   The post Veliki uspjeh fudbalera Petnjice appeared first on Sandžak PRESS.

Nastavak na SandzakPress.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SandzakPress.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SandzakPress.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.