Izvor: Vesti-online.com, 22.Apr.2016, 12:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VIDEO: Ovako su se u "Parovima" gledali pornići

Taman kada pomislite da u "Parovima" više ništa ne može da vas iznenadi - produkcija smisli novi "eksperiment".

Takmičari "Parova" su se u četvrtak uveče okupili u dnevnoj sobi luksuzne vile i gledali pornić. Zmaj od Šipova i Anamarija Džambasov uzbudili su se više od svih, pa je starleta u jednom trenutku počela da pokazuje intimne delove tela.

Bez trunke blama, pred cimerima, Anamarija je zadigla suknju i po ko zna koji put pokazala zadnjicu dok je sa mikrofonom >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << u ruci "mešala" pored Bumbara.

Zmaj od Šipova se takođe dodirivao, ali je za razliku od Anamarije u jednom trenutku napustio dnevnu sobu. Ostatak farmera takođe nije ostao ravnodušan na ovaj potez produkcije, te su kao hipnotisani blenuli u ekran.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.