(VIDEO) GUTIJEREZ U MEČU ŽIVOTA: Fudbaler Njukasla ima rak testisa!

Izvor: Kurir, 17.Sep.2014, 10:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

(VIDEO) GUTIJEREZ U MEČU ŽIVOTA: Fudbaler Njukasla ima rak testisa!

BUENOS AJRES - Fudbaler Njukasla i bivši argentinski reprezentativac Jonas Gutijerez priznao je da je mu dijagnostifikovan rak testisa.

On se trenutno nalazi u domovini, a za jednu lokalnu televiziju priznao je da je podvrgnut hemoterapijama. Fudbaler je naveo da mu je prilikom operacije uklonjen levi testis.

"Kada je i konačna dijagnoza potvrdila da je u pitanju rak, otišao sam kući plačući. Krenuo sam da dobijem najtežu utakmicu života. Sve drugo je postalo nevažno. >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << I novac i fudbal... Bilo je važno samo zdravlje, krenuo sam na hemoterapije. Bilo mi je teško i što sam ostao bez kose, ali rešio sam da otvorim dušu, kako bih pomogao drugima koji se bore protiv ove bolesti", rekao je Gutijerez, koji je na društvenim mrežama zahvalio svima na podršci.

Gutijerez (31) je ponikao u Velez Sarfildu, a potom je igrao za Majorku. On je član Njukasla od 2008. godine, a drugi deo prošle sezone odigrao je na pozajmici u Noriču. Za reprezentaciju Argentine odigrao je 22 meča.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.