VEŽBANJE UZ PROZOR: Gola Sarajka dobila otkaz

Izvor: Kurir, 05.Jun.2013, 15:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VEŽBANJE UZ PROZOR: Gola Sarajka dobila otkaz

Sudija Vrhovnog suda FBiH koja je bez odeće vežbala i čitala novine na kancelarijskom stolu u Palati pravde ispred prozora privremeno udaljena s posla

Sudija Vrhovnog suda BiH dobila je otkaz jer je gola plesala i čitala novine u kancelariji.

Sudija Vrhovnog suda FBiH koja je bez odeće danima plesala, vežbala i čitala novine na kancelarijskom stolu u Palati pravde, ispred prozora razmaknutih zavesa, biće privremeno udaljena s posla.

Kancelarija >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << disciplinskog tužioca Visokog sudskog i tužilačkog veća BiH odmah je započela istragu da bi se utvrdile sve okolnosti ovog skandaloznog slučaja.

U Kancelariji su potvrdili da je odmah podnesen zahtev za privremeno udaljenje sudije s posla a očekuje se da Prvostepena disciplinska komisija donese konačnu odluku o ovom zahtevu.

"Trajanje privremenog udaljenja je u ovom trenutku neizvesno, ali će se za to vreme utvrditi činjenice važne za eventualno vodjenje disciplinskog postupka. Identitet sudije se ne može otkriti s obzirom na to da disciplinski postupak nije još pokrenut. Može se očekivati i da svaki eventualni daljnji postupak bude zatvoren za javnost, s obzirom na specifičnost situacije", kazali su u Kancelariji disciplinskog tužioca.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.