VECITI NEZENJA STAJE NA LUDI KAMEN Andrija kupio stan sa devojkom

Izvor: medio.rs, 20.Jul.2016, 23:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VECITI NEZENJA STAJE NA LUDI KAMEN Andrija kupio stan sa devojkom

Andrija se prijateljima pohvalio da je novi stan na Čukarici birao sa Aleksandrom i da će njih dvoje tamo i živeti zajedno.

Jedan od najpopularnijih srspkih glumaca Andrija Milošević kupio je stan na Čukarici u Beogradu, a dok na njemu rade majstori, Andrija će biti sa devojkomAleksandrom Tomić u Portoriku.

– Andrija je kupio stan na Čukaričkoj padini. Nije ga platio mnogo, nije ni preterano velik, ali je Andrija prezadovoljan jer je stan >> Pročitaj celu vest na sajtu medio.rs << baš onakav kakav su on i Aleksandra tražili – kaže za izvor „Blica“ blizak glumcu.

Glumac je ovih dana u Crnoj Gori zbog posla, dok je njegova devojka, takođe glumica, otišla na odmor na Ibicu. Čim se budu sreli, spremaju se za put u Portoriko.

– Njih dvoje se toliko dobro slažu da su prijatelji ubeđeni da će Andrija uskoro “stati na ludi kamen” – kaže izvor.

Andrija se prijateljima pohvalio da je novi stan na Čukarici birao sa Aleksandrom i da će njih dvoje tamo i živeti zajedno.

– Svi Andrijini i Aleksandrini prijatelji ubeđeni su da će glumac uskoro stati na ludi kamen, iako on to nije izgovorio – kaže poznanik para i dodaje da je i bez papira Andrijin i Aleksandrin odnos savršen.

V. T.

PINK.RS

Nastavak na medio.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta medio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta medio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.