Ukradena krava Srbinu povratniku u selo Žač

Izvor: Blic, 10.Apr.2014, 11:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ukradena krava Srbinu povratniku u selo Žač

Nepoznati počinioci ukrali su rano jutros kravu Žarku Jevtiću, Srbinu povratniku u metohijsko selo Žač, u opštini Klina, rekao je predstavnik sela Nebojša Drljević.

Prema njegovim rečima, Jevtiću je krava odvedena iz štale. Drljević je kazao da je porodica Jevtić kravu kupila novcem koji mu je za tu namenu stigao od donatora iz Kanade.

Jevtić se prošle godine vratio u Žač sa suprugom i petoro dece. Policija Kosova je izvršila uviđaj i nastaviće istragu o krađi. Povratnici u selu Žač do sada su bili meta više napada i krađa.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.