Uhapšeni osumnjičeni za krađu automobila

Izvor: RTS, 13.Maj.2013, 17:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšeni osumnjičeni za krađu automobila

Šestorica osumnjičenih za krađu 37 automobila u Beogradu uhapšena, za trojicom se intenzivno traga, saopštio MUP. Osumnjičeni krali automobile "zastava", "folksvagen" i "opel", koje su rastavljali ih na delove ili prodavali kao sekundarne sirovine.

Beogradska policija uhapsila je šestočlanu grupu osumnjičenu za krađu 37 automobila na području glavnog grada, dok za trojicom intenzivno traga, saopštio je MUP Srbije.

Deo grupe je krao automobile "zastava", "folksvagen" >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << i "opel" i odvozio ih na nasip na Pančevačkom putu u naselje Krnjača, dok je drugi deo grupe preuzimao automobile, rastavljao ih na delove, a neka vozila su prodavali kao sekundarne sirovine.

Osumnjičeni, među kojima je i uhapšen i jedan maloletnik, krali su automobile u beogradskim opštinama Palilula, Novi Beograd, Čukarica i Zvezdara. Policija ih tereti za 37 krivičnih dela krivičnih dela neovlašćenog korišćenja motornih vozila i teških krađa motornih vozila.

Uhapšeni su N.J. (1994), M.S. (1984), D.D. (1993), G.K. (1973), Ž.S. (1964) i jedna maloletna osoba, dok za dok za trojicom mladića policija intenzivno traga. Svi osumnjičeni su iz Beograda. N.J, D.D. i M.S. su uz krivičnu prijavu privedeni dežurnom istražnom sudiji Prvog osnovnog suda u Beogradu.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.