Uhapšen zbog ilegalne laboratorije za marihuanu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 13.Jul.2022, 08:55

Uhapšen zbog ilegalne laboratorije za marihuanu

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, SBPOK-a, Uprave kriminalističke policije, otkrili su ilegalnu laboratoriju za uzgoj i proizvodnju marihuane u Beloj Crkvi.

Policija je uhapsila A. K. (1993) zbog postojanja sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Na osnovu naredbe sudije za prethodni postupak Višeg suda u Pančevu, policijski službenici izvršili su pretres kuće i pomoćnih prostorija A. K. i >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << tom prilikom pronašli ilegalnu laboratoriju sa oko 236 stabljika marihuane, kao i prateću opremu za uzgoj i proizvodnju ove droge.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Pančevu.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.