Uhapšen maloletnik zbog ubistva dečaka u Pančevu

Izvor: N1 televizija, 08.Dec.2017, 09:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen maloletnik zbog ubistva dečaka u Pančevu

Policija u Pančevu uhapsila je maloletnika koji je osumnjičen da je u četvrtak uveče ubio šesnaestogodišnjeg dečaka u tom gradu, saopšteno je iz MUP-a Srbije.

Brzom i efikasnom akcijom, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Pančevu, pronašli su i uhapsili sedamnaestogodišnjaka iz Pančeva, zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično delo ubistvo, saopšteno je iz MUP-a Srbije.

Kako se navodi, sumnja se da je uhapšeni mladić sinoć oko >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << 20 sati, posle svađe, oštrim predmetom naneo ubodne rane šesnaestogodišnjem mladiću, koji je od zadobijenih povreda preminuo na licu mesta.

Osumnjičeni je, uz krivičnu prijavu, priveden sudiji Višeg suda za maloletnike u Pančevu.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.