Izvor: B92, 27.Jan.2016, 17:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Udario u zaustavljeno vozilo i poginuo
U saobraćajnom udesu u selu Miloševu kod Jagodine,jedna osoba j epoginula, a druga povređena i prevezena u Opštu bolnicu u Jagodini.
Saobraćajna nesreća dogodila se jutros u 07.50 sati, na putu Jagodina - Batočina, kada je putnički automobil udario u zaustavljeno vozilo na putu, izjavila je Tanjugu portparol Policijske uprave u Jagodini Gordana Cvetić.
Poginuli je mlađa osoba i bio je vožač u putničkom atomobilu, a povređeni putnik je bio u istom automobilu, verovatno kao suvozač, navela je Cvetić.
Pogledaj vesti o: Jagodina
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





