Izvor: medio.rs, 06.Avg.2014, 16:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ubio-starijeg-brata-polomivsi-mu-lobanju
Pirotska policija je privela Saška Petkovića (40) iz sela Zavidinci zbog postojanja osnovane sumnje da je učinio krivično delo ubistvo tako što je tokom tuče usmrtio brata od strica pet godina starijeg Petka Petkovića.
Policija u Pirotu, po ovlašćenju Višeg tužilaštva u Pirotu, privela ječetrdesetšestogodišnjeg Saška Petkovića iz zabačenog planinskog sela Zavidinci u opštini Babušnica zbog postojanja osnovane sumnje da je učinio krivično delo ubistvo tako >> Pročitaj celu vest na sajtu medio.rs << što je tokom tuče usmrtio brata od strica pet godina starijeg Petka Petkovića, takođe iz Zavidinaca.
Najpre je između braće izbila svađa, a nakon toga i tuča. Tokom tuče Petko se u jednom momentu našao na zemlji gde je od udarca ostao bez svesti. Odmah je transportovan u pirotsku bolnicu ali je po svemu sudeći izdahnuo na putu ka bolnici s obzirom da su lekari mogli samo da konstatuju smrt.
Po nalogu istrage, odrađena je i obdukcija tela preminulog Petka Petkovića i ustanovljeno je da je smrt nastupila zbog naprsnuća lobanje i nagnječenja mozga.
Sašku Petkoviću policija u Pirotu odredila je pritvor do 48 sati.
Pratite najnovije vesti putem naše Facebook stranice, Twitter-a ili preko Android aplikcije na vašim telefonima.















