Izvor: B92, 07.Feb.2014, 10:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
URS odlučio: Samostalno na izbore
Beograd -- URS odlučio da na vanredne parlamentarne izbore izađu samostalno, "jer ne postoji jasna i snažna tendencija okupljanja opozicionih stranaka demokratskog bloka".
Kako se navodi u saopštenju Ujedinjenih regiona Srbije: "Naslednici petooktobarske Srbije organizovano rade na rasparčavanju konkurencije aktuelnoj Vladi".
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << URS će ponuditi građanima konkretan plan za razvoj Srbije, koji podrazumeva podsticanje investicija i zapošljavanja umesto politike stezanja kaiša kao i hitno ukidanje solidarnog poreza.
Na jučerašnjoj sednici predsedništva URS-a utvrđena je lista kandidata za narodne poslanike, čiji će nosilac biti predsednik URS-a Mlađan Dinkić. Prikupljanje i overa potpisa za listu počinje sutra.












