Izvor: Blic, 07.Sep.2009, 10:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U tri saobraćajne nezgode povređeno šestoro

Troje dece i tri odrasle osobe povređene su u saobraćajnim nezgodama koje su se tokom noći dogodile u Beogradu i jedna osoba ubodena je nožem u tuči, rečeno je u Hitnoj pomoći.

Portparolka te službe Nada Macura rekla je jutros agenciji Beta da je u Borči jedna osoba ubodena nožem i u svesnom stanju prevežena na reanimaciju u Urgentni centar, kao i da su se u Beogradu tokom noći dogodile tri saobraćajne nezgode.

Deca su povređena u dve saobraćajne nezgode >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << i prevežena su u dečiju bolnicu u Tiršovoj ulici, dodal je ona.

Prema rečima Macure, prva nezgoda u kojoj je jedno dete lakše povređeno dogodila se u naselju Žarkovo oko 21 sat, a druga na uglu Dalmatinske i Vladetine ulice u centru grada, pola sata posle ponoći i tad je povređeno dvoje dece od šest i osam godina.

Treća nezgoda, odnosno prevrtanje automobila, dogodila se u blizini Lastine autobuske stanice i povređena je jedna osoba.

Hitna pomoć tokom noći intervenisala je 99 puta, od čega 13 puta na javnom mestu.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.