Izvor: NoviMagazin.rs, 08.Jul.2018, 13:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U toku noći i sutra obilne padavine

U Srbiji se u toku noći i sutra očekuju obilne padavine u Banatu i Šumadiji sa količinom oko 30 litara po metru kvadratnom, a u Pomoravlju oko 40 litara po metru kvadratnom za 24 sata, upozorio je Republički hidrometeorološki zavod.

Sutra će biti pretežno oblačno, mestimično sa kišom, pljuskovima i grmljavinom. Više padavina će biti u Banatu, centralnim krajevima i na području Beograda.

Vetar će biti slab i umeren, severozapadni, severni. Najniža će biti >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << od 13 do 17, najviša od 21 do 25 stepeni.

U Beogradu će biti pretežno oblačno, povremeno sa kišom, pljuskovima i grmljavinom.

Vetar će slab i umeren, severozapadni. Najniža temperatura će biti oko 16, najviša oko 22 stepena.

U utorak će biti promenljivo oblačno, mestimično sa kišom, pljuskovima i grmljavinom. Od srede pretežno sunčano i malo toplije sa retkom pojavom poslepodnevnih pljuskova i grmljavina.

Biometeorološka prognoza za ponedeljak, 9. jul 2018:

Očekivana biometeorološka situacija može nepovoljno uticati na hronično obolele osobe. Opreznost se savetuje osobama sa oboljenjima respiratornog sistema, srčanim i nervno labilnim bolesnicima. Reumatski bolovi, glavobolja i neraspoloženje su moguće meteoropatske reakcije.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.