Izvor: Nezavisne Novine, 24.Dec.2016, 15:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U Užicu uhapšene dvije osobe zbog narkotika

UŽICE - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Užicu zaplijenili su 966 tableta za koje se sumnja da je opojna droga ekstazi i uhapsili dvije osobe.

Policija je sinoć u blizini benzinske pumpe u Sevojnu zaustavila putničko vozilo “pežo“ užičkih registarskih oznaka i pregledom vozila na zadnjem sjedištu u ženskoj torbi pronašla kutiju u kojoj su se nalazile tablete za koje se sumnja da je opojna droga ekstazi.

Tom prilikom uhapšeni su I. G. (36) >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << i D. D. (36) oboje iz Užica, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično djelo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

O dogadjaju je obavješten tužilac Višeg javnog tužilaštva u Užicu, na osnovu čijeg odobrenja je osumnjičenima donijeto rješenje o zadržavanju do 48 sati, navodi se u saopstenju.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.