U Italiji uhapšen džihadista iz Tunisa

Izvor: B92, 05.Avg.2016, 12:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U Italiji uhapšen džihadista iz Tunisa

Rim -- Državljanin Tunisa osumnjičen za veze s džihadistima i da je vodio mrežu za krijumčarenje migranata uhapšen je na području Napulja.

Tokom policijske akcije uhapšeno je osam osoba, među kojima i džihadista, navodi se u saopštenju i dodaje da je mreža šverca migranata izdavala lažne ugovore o radu da bi migrant dobili dozvole za boravak u Italiji.

Vođa mreže se u međuvremenu islamski radikalizovao, navela je policija i dodala da je džihadista (41) javno podržavao nedavne napade u Francuskoj na društvenim mrežama.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

U Italiji uhapšen džihadista iz Tunisa

Izvor: RTS, 05.Avg.2016

. Državljanin Tunisa osumnjičen za veze s džihadistima i da je vodio mrežu za krijumčarenje migranata uhapšen je na području Napulja, saopštila je italijanska policija.

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.