Izvor: NoviMagazin.rs, 04.Nov.2020, 13:08

U Čačku jedna osoba preminula, tri na respiratorima

U poslednja 24 časa na kovid odeljenju Opšte bolnice u Čačku jedna osoba je preminula, a tri se nalaze na respiratorima, saopštio je danas Radni tim za praćenje koronavirusa.

Preminuo je pacijent iz Ivanjice star 53 godine, čiji je PCR test na koronavirus bio negativan, navodi se u saopštenju.

Devet novih pacijenata primeljno je u poslednja 24 sata na kovid odeljenja čačanske bolnice, jedan je otpušten, pa je sada na tim odeljenjima hospitalizovano 49 pacijenata.
>> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << />
U Moravičkom okrugu (Čačak, Gornji Milanovac, Lučani i Ivanjica) prema rezultatima testova koji su pristigali danas, koronavirusom je zaraženo 22 lica od 125 testiranih.

U Čačku je 14osoba zaraženo koronavirusom, u Gornjem Milanovcu četiri, u Ivanjici tri i u Lučanima jedna osoba.

U prijemnoj ambulanti Opšte bolnice u Čačku u poslednja 24 sata pregledanao je 67 osoba sa simptomima koronavirusa, navodi se u saopštenju Radnog tima.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.