Troje poginulih u rušenju zgrade u Egiptu

Izvor: B92, 28.Okt.2015, 15:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Troje poginulih u rušenju zgrade u Egiptu

Kao posledica nedavnih jakih kiša srušila se trospratna zgrada u egipatskom gradu Aleksandriji, u kojoj je poginulo najmanje troje ljudi, a devet je povređeno.

General policije Ahmed Abdel-Džalil rekao je da se trospratnica srušila rano jutros i da su poslednjih dana u toj oblasti bile velike padavine.

Guverner Aleksandrije podneo je u ponedeljak ostavku posle kritika upućenih vladi na loše reagovanje posle jakih kiša koje su pogodile tu oblast.

Najmanje >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << još šest osoba je izgubilo život u Aleksandriji zbog poplava u gradu. Zbog tih smrtnih slučajeva mediji su kritikovali vladu optužujući je za nemar i ukazujući na loše stanje infrastrukture u zemlji od oko 90 miliona ljudi.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.