Izvor: Nezavisne Novine, 05.Feb.2016, 22:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Troicki u polufinalu ATP turnira u Sofiji

Srpski teniser Viktor Troicki plasirao se u polufinale ATP

Troicki je u četvrtfinalu savladao njemačkog igrača rezultatom 6:3, 6:4, poslije 74 minuta igre.

Drugi nosilac na turniru odigrao je veoma siguran meč – spasao je sve četiri brejk šanse rivala i bio izuzetno siguran na svom servisu.

Napravio je po jedan brejk u oba >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << seta, odservirao je 15 asova i procenti su mu bili preko 80 odsto.

Troickom je ovo prva pobjeda protiv Kolšrajbera poslije šest i po godina. Njemački teniser, trenutno 34. igrač na ATP listi, u periodu između US Opena iz 2008 i ovogodišnjeg turnira u Sofiji, imao je čak četiri vezana trijumfa.

Protivnik Troickog u polufinalu biće bolji iz duela Martin Kližan (Slovenija) – Andreas Sepi (Italija).

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.