Tramp neće biti predsednik, ne želimo da strah vlada Amerikom!

Izvor: Vesti-online.com, 12.Maj.2016, 21:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Tramp neće biti predsednik, ne želimo da strah vlada Amerikom!"

Glumac Džordž Kluni smatra da milijarder Donald Tramp neće postati predsednik Amerike. Kako je istakao - velika popularnost republikanskog kandidata posledica je medija koji ne znaju da postave dobra pitanja.

- Donald Tramp neće biti predsednik. To se neće dogoditi jer ne želimo da strah vlada našom zemljom - rekao je Kluni u kanu.

Kluni je rekao da Tramp predstavlja "rezultat mnogih televizijskih >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << emisija na kojima mu nisu postavljena dobra pitanja".

- Iako imamo informativne kanale 24 sata dnevno to ne znači da dobijamo više informacija. Ako se Trampu da reč, onda treba da mu se postavi pitanje o izbeglicama - ocenio je američki glumac.

Kluni je inače stigao na 69. Međunarodni filmski festival u Kanu kako bi predstavio ostvarenje "Money Monster", rediteljski prvenac glumice Džodi Foster u kojem igra glavnog junaka.

Kanski festival počeo je u sredu uveče filmom Vudija Alena "Cafe Society" koji je prikazan van takmičarskog dela za Zlatnu palmu. Festival traje do 22. maja a za prestižnu nagradu se takmiči 21 film.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.