Izvor: Nezavisne Novine, 28.Mar.2018, 13:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tramp: Džong Un se raduje našem sastanku

VAŠINGTON - Predsjednik Kine Si Đinping izjavio je da je sastanak sa sjevernokorejskim liderom Kim Džong Unom veoma dobro protekao i da se Kim raduje sastanku sa predsjednikom SAD Donaldom Trampom, napisao je američki predsjednik na "Twitter".

Tramp je napisao da je noćas primio poruku od kineskog predsjednika i naglasio da će sankcije i pritisak na Pjongjang ostati na snazi.

"U međuvremenu ćemo, nažalost, po svaku cijenu morati da održimo maksimalne sankcije i pritisak", napisao je Tramp.
Pogledaj vesti o: Vašington

Nastavak na Nezavisne Novine...



Povezane vesti

Tramp: Kim JEDVA ČEKA da se vidimo

Izvor: Blic, 28.Mar.2018

Predsednik Kine Si Đinping izjavio je da je sastanak sa severnokorejskim liderom Kim Džong Unom veoma dobro protekao i da se Kim raduje sastanku sa predsednikom SAD Donaldom Trampom, napisao je američki predsednik na "Tviteru".

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.