Tina Tarner: Ćao Ameriko, Švica je moj dom

Izvor: Mondo, 25.Jan.2013, 14:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tina Tarner: Ćao Ameriko, Švica je moj dom

Slavna pevačica već 20 godina živi u Švajcarskoj i sada je odlučila da to i ozvaniči. Kada dobije tamošnji pasoš, pevačica će da se odrekne američkog državljanstva.

"Srećna sam u Švajcarskoj jer se ovde osećam kao kod kuće... Ne mogu da zamislim bolje mesto za život", izjavila je Tina Tarner (73) koja se u "zemlju satova i sira" doselila 1995. godine kada je njen dugogodišnji partner Ervin Bak u Cirih preselio zbog posla.

Par je prvo živeo u Cirihu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << a posle nekoliko godina su kupili veliko imanje u gradiću Kuznaht koji joj, kaže, pruža potpunu privatnost koju nikad nije mogla da ima u Americi.

Portparol pevačice, čije je pravo ime Ana Mi Bulok, je za švajcarski list "Blick" potvrdio da Tina planira da se odrekne američkog državljanstva jer "SAD već više od dve decenije ne smatra svojim domom".



(MONDO)

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.